| دانلود قالب رایگان جوملا | کاشت مو | سردخانه | وکیل | کفسابی | خرید اپل ایدی | سرور مجازی | persian rugs | طراحی سایت | تعمیرات صندلی اداری | فن کویل سقفی | تعمیر لباسشویی | اسکوتر برقی | نصب دوربین مداربسته | تردمیل خانگی | بازاریابی محتوا | لوازم جانبی موبایل | خرید vpn | تبلیغ در گوگل

مراحل اجرا کفپوش اپوکسی

مراحل اجرای کفپوش اپوکسی توسط کارخانه رنگ اکسیر پرگاس در ۷ مرحله انجام میشود.

این راهنمای مربوط به یک رولر ساده دو طبقه کف پوش است. چنین سطوح مناسب برای پوشیدن و بریدن سبک و متوسط است، مناسب برای گاراژ و اتاق های ذخیره سازی.

مرحله 1 . آماده سازی سطح : سطح را آماده کنید. آماده سازی بستر لازم است تا از چسبندگی بین محصول اپوکسی و بستر اطمینان حاصل شود. روش های مناسب سنگ زنی یا سنگ زنی الماس می باشد. هر سطحی که با روغن های آلوده شده است، ممکن است نیاز به تمیز کردن شیمیایی نیز داشته باشد. سطح را با یک چرخ دنده مناسب آماده کنید

مرحله 2 .شستن و تمیز کردن کف : از یک خلاء صنعتی استفاده کنید که حتی ذرات گرد و غبار کوچک را نیز می گیرد. قبل از آغاز به کار، کف باید از تمام گرد و غبار و باقی مانده ها پاک شود. در غیر این صورت ذرات مختلفی درون کفپوش قرار می گیرند و چسبندگی به طور قابل توجهی ضعیف می شود. سطح میکرو گرد و غبار در سطح کمتر از آغازگر شما نیاز دارید.

مرحله 3 . گرد و غبار گرد و غبار را از کف اپوکسی تهیه و پر کردن :کف را با یک پودر اپوکسی مناسب بپوشانید. همیشه کف را به جلو می اندازد، اعتقاد ندارید که پر کردن لازم نیست. چسب زدگی کف خود را عمر طولانی تر و چسبندگی بهتر به بستر می دهد. علاوه بر این، بستر را نیز از بین می برد و خطر حباب ها و گازها را از بین می برد. پر کردن همچنین کمک می کند تا مقدار محصول را که در مراحل بعدی مورد نیاز است کاهش دهد. اطمینان حاصل کنید که مناطق به درستی تهویه می شوند. برای شستشوی کف مناسب، معمولا دو لایه آغازگر را پوشش میدهید با پرایم اپوکسی . برای مخلوط کردن اجزای A و B از آغازگر، یک میکسر الکتریکی مناسب استفاده کنید.

مرحله 4 . سطح را با پرایمر اپوکسی آغاز کنید : تمام ترک ها، سوراخها و غیره را با جوش کفپوش اپوکسی پر کنید. (این مرحله همچنین می تواند قبل از پر کردن اگر شما ترجیح می دهید) برای ترک های نازک ممکن است لازم باشد آنها را با یک برش الماس برش قبل از پر کردن به منظور بهبود لنگر انداخته.

مرحله 5 استفاده از پوشش اول با استفاده از پوشش کف اپوکسی : استفاده از پوشش اول رنگ اپوکسی. تمام محتویات سخت کننده را در قسمت A خالی کنید. از یک میکسر الکتریکی استفاده کنید و حداقل دو دقیقه مخلوط کنید. مخلوط کردن نکنید! این گام بسیار مهم است. مخلوط ضعیف به یک کف دست ساز منجر می شود!

مرحله 6 مخلوط مناسب دو قسمت رنگ اپوکسی بسیار مهم است : محصول را با یک غلتک اعمال کنید. از غلتک با کیفیت خوب استفاده کنید، زیرا غلطک های با کیفیت پایین ممکن است شروع به ریختن کنند. شما باید بعد از 24 ساعت دوباره لباس پوشید. روز بعد شما ممکن است مشکلات مختلفی از قبیل ترک، سوراخ ها و غیره داشته باشید. قبل از شروع کت بعدی، قبل از پر کردن آنها، آنها را پر کنید. شما همچنین ممکن است نیاز به شن و ماسه برخی از سطوح ناهموار که پس از اولین پوشش ظاهر می شود. در صورت لزوم، قبل از پوشش دوباره خشک شود تا خشک شود.

مرحله 7 پوشش اول پوشش کفپوش اپوکسی گام 7 کت نهایی را اعمال کنید : قبل از قرار دادن پوشش نهایی یا لایه نهایی کفپوش اپوکسی مطمئن شوید که تمام حفره ها و ترک ها پر شده است و تمام گرد و غبار جمع شده است. در غیر این صورت یک بافت زشت در سطح نهایی خواهید گرفت. به یاد داشته باشید اکثر محصولات اپوکسی عمر مفید حدود 40 دقیقه (یا کمتر) دارند، بنابراین فقط یک سطل را در یک زمان مخلوط کرده و بلافاصله کار می کنند. نتیجه نهایی یک سطح پوشش زیبا است آیا شما بیشتر از یک فرد یادگیری بصری هستید؟ سپس این ویدیو را تماشا کنید: آیا میخواهید درباره کفپوش اپوکسی بیشتر بدانید؟ پس چرا نمیتوانید دوره آموزشی اپوکسی کفپوش خود را بررسی کنید؟ شما 3 ساعت مواد آموزشی بسیار جذاب دریافت خواهید کرد که شما را قادر می سازد تا پروژه های چالش برانگیز را اتخاذ کنید.

کارخانه رنگ اکسیر پرگاس تولید کننده کفپوش اپوکسی و پوشش ضد آب است. کفپوش صنعتی اکسیر پرگاس و کفپوش پلی یورتان و کفپوش ضد اسید و کفپوش انتی باکتریال نیز از محصولات دیگر شرکت رنگ اکسیر پرگاس میباشد کارخانه رنگ اپوکسی اکسیر نیز با توجه به نیاز بازار اقدام به تشکیل گروه اجرا کفپوش اپوکسی با استاندارد روز دنیا نموده است گروه اجرا کفپوش اپوکسی با استاندارد روز دنیا نموده است

ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ کفپوش ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ

ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻭ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﭘﺮ ﮔﺎﺱ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻳﻜﻰ ﺍﺯ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺧﻮﺏ ﻭ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﭼﻨﺪ ﻣﻨﻈﻮﺭﻩ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﻟﻨﯽ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﯾﮑﭙﺎﺭﭼﻪ ﺍﺯ ﻣﺰﺍﯾﺎﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﻣﯿﺒﺎﺷﻨﺪ .
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﯿﺎﺯ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎﻥ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﭘﺮﮔﺎﺱ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺩﯾﮕﺮ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﯿﺪﻫﺪ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﻫﺎﯼ ﭼﻨﺪ ﻣﻨﻈﻮﺭﻩ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩ ﻫﺎﯼ ﻓﺪﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﻫﻤﺎﻫﻨﮓ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺭﻧﮓ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﺑﺎ ﻫﻤﺎﻫﻨﮕﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﻟﻤﺎﻧﯽ ﺍﻟﯿﮕﯿﺘﻮﺭ ﺩﺭ ﮐﻔﭙﻮﺷﻬﺎﯼ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﭘﻠﯽ ﺍﻭﺭﺗﺎﻥ ﺳﺎﻟﻦ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩﻫﺎ ﺭﺍ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﻣﯿﻨﻤﺎﯾﺪ . ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺑﺎ ﺿﺨﺎﻣﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺮ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﻋﺒﺎﺭﺕ ﺍﺯ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺳﺎﻟﻦ ﭼﻨﺪ ﻣﻨﻈﻮﺭﻩ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﻓﻮﺗﺴﺎﻝ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﻫﻨﺪ ﺑﺎﻝ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺯﻣﯿﻦ ﻫﻨﺪ ﺑﺎﻝ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﺑﺴﮑﺘﺒﺎﻝ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﺴﮑﺘﺒﺎﻝ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﻬﺎﯼ ﺭﺯﻣﯽ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺯﻣﯿﻦ ﺭﺯﻣﯽ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﺑﺪﻣﯿﺘﻮﻥ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﺪﻣﯿﺘﻮﻥ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﺗﻨﯿﺲ ﻭ ﺯﻣﯿﻦ ﺗﻨﯿﺲ ﻭ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﮐﻔﭙﻮﺷﻬﺎﯼ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ
ﺷﺮﮐﺖ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﻣﺠﺮﯼ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻭ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺩ ﺭﻭﺯ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻣﺎﺩﻩ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﻪ ﭘﯿﻤﺎﻧﮑﺎﺭﺍﻥ ﺯﻣﯿﻦ ﻫﺎﯼ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﮔﺮﺍﻧﻮﻟﯽ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﻭ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﺍﭘﻮﮐﺴﯽ ﺷﺮﮐﺖ ﺍﮐﺴﯿﺮ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ   ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻧﯿﺰ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﺑﺎ ﺗﺤﻬﯿﺰﺍﺕ ﺭﻭﺯ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﭙﺬﯾﺮﺩ ﻭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻫﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻫﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ ﻭﺭﺯﺵ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﭙﺬﯾﺮﺩ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺗﻮﭖ ﻭ ﻧﺮﻣﯽ ﺯﻣﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﮐﻔﭙﻮﺵ ﻭﺭﺯﺷﯽ ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﭘﯿﻤﺎﻧﮑﺎﺭﺍﻥ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﻧﮓ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﻭ ﭼﺴﺐ ﺩﻭ ﺟﺰﺋﯽ ﭘﻠﯽ ﯾﻮﺭﺗﺎﻥ ﻭ ﮔﺮﺍﻧﻮﻝ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﺭﺯﺷﯽ .ﭘﻠﯽ ﺍﻭﺭﺗﺎﻥ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﺭﺯﺷﯽ . ﺭﻧﮓ ﺍﭘﻮﮐﺴﯽ ﺯﯾﺮ ﺳﺎﺯﯼ

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی جایگزین مناسبی نسبت به پوشش های قدیمی میباشد رنگ اکسیر پرگاس در پروژه های بسیاری در زمینه های مختلف اقدام به اجرای کفپوش اپوکسی و کفپوش ورزشی پلی یورتان . کفپوش پلی یورتان زمین اسکیت و کفپوش اپوکسی باشگاه بدنسازی میکند کفپوش اپوکسی در مدارس و مراکز مراقبت روزانه پوشش اپوکسی با عملکرد بالا بهترین انتخاب برای مدارس، مراکز مهد کودک و مهد کودک ها می باشد پوشش اپوکسی از پوشش دندانپزشکی به محوطه دانشگاه بهترین حفاظت برای کف بتنی است. نصب انواع پوشش در مدارس مزایای بسیاری برای کارکنان و دانش آموزان دارد زیرا طبقه اپوکسی: مقاومت در برابر ضربه و لکه ها آسان است برای حفظ، زیبایی و ایمن پوشش اپوکسی نیز سرمایه گذاری خوبی برای استقرار است، زیرا آن را یکی از بهترین ارزش برای پول می داند. کفپوش اپوکسی: پوشش مقاومتی در مراقبت از کودکان، مدارس راهنمایی و دبیرستان ها و حتی در دانشگاه های بزرگ، پوشش کف در سطح بالای ترافیک قرار دارد. پوشش اپوکسی با کارایی بالا یک راه عالی برای جلوگیری از آسیب دیدن این ترافیک به علت مقاومت در برابر شوک است. سال گذشته در فروشگاه های تجاری و فرودگاه ها، سالانه سالانه از هر گونه زیان مالی همچنان ادامه خواهد یافت. سطح غیر لغزش آن روزانه جوانان را نیز به ارمغان می آورد. این نیز یک گزینه جالب برای پوشش کف در سالن ورزش و کفپوش ورزشی کفپوش پلی یورتان ورزشی کارخانه رنگ و تولید رنگ اپوکسی اکسیر با اجرا کننده کفپوش اپوکسی خدمات را ارائه میدهد مناسبترین گزینه برای کفپوش باشگاه بدنسازی و کفپوش باشگاه ورزشی میتوان از محصول کفپوش اپوکسی بدنسازی نام برد کفپوش پلی یورتان ورزشی نیز گزینه مناسبی برای کف باشگاه بدنسازی است

کفپوش اپوکسی پارکینگ (اپوکسی پارکینگی)

با توجه به مزایا و ویژگی های کفپوش های اپوکسی امروزه علاوه بر استفاده از این کفپوش در فضاهای صنعتی، رفته رفته در فضاهای خانگی و ساختمانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و جایگزین سایر کفپوش ها می گردد.
یکی از فضاهایی که اجرای کفپوش اپوکسی در آن ها بسیار موفقیت آمیز بوده و مورد استقبال قرار گرفته است پارکینگ ها اعم از فضاهای پارکینگی در مجتمع های تجاری ، اداری و مسکونی هستند که علت اصلی این امر را می توان در موارد زیر مورد بررسی قرارداد:

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی

 

زیبایی و ایمنی پارکینگ

در دهه های گذشته به ویژه در کشور ما به زیبایی ، رنگ و حتی نور در فضای پارکینگ اهمیت داده نمی شد و فضای پارکینگ ها با کم کیفیت ترین مصالح و حداقل هزینه احداث می گردید که همین امر سبب بروز مشکلاتی برای رانندگان و اتومبیل هایشان به ویژه در پارکینگ های بزرگ می گردید که از آن جمله می توان به اشتباه در تشخیص مسیر تردد ، برخورد با دیواره ها و ستون های موجود در پارکینگ ، سردرگمی در تشخیص محل پارک و مسیر های دسترسی به راه پله و راه های خروجی ، پارک نا منظم خودروها ، اختلاف بر سر محدوده پارک خودرو با پارکینگ های مجاور و ... اشاره نمود. در گذشته کف پارکینگ ها معمولاٌ با پوشش هایی نظیر آسفالت ، بتن یا ملات های سیمانی، موزاییک و یا سنگ های ارزان قیمت و حتی با سنگ لاشه تسطیح و کف سازی می گردید و به مرور به سبب تردد خودروها و نشت روغن و یا بنزین تخریب و آلوده می گردید که بعضاً باتوجه به نوع کفسازی انجام شده حتی با شست و شو نیز آلودگی ها از بین نمی رفت .
در سال های اخیر با توجه به الزام شهرداریها به ساخت و تامین پارکینگ در مجتمع های تجاری ، اداری و مسکونی با رعایت نکات ایمنی از یک سو و تمایل سازندگان و استفاده کنندگان از پارکینگ ها به زیبا سازی و ایمن سازی فضای پارکینگ از سوی دیگر سبب گشته تا بسیاری از مالکان و سازندگان ترجیح دهند تا از کفپوش اپوکسی برای کف سازی پارکینگ خود بهره مند گردند.

تنوع رنگ کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش های اپوکسی پارکینگی را می توان در رنگ های مختلف تولید و اجرا نمود و از همین مزیت می توان برای تفکیک و تعیین فضای تردد و فضای پارک خودرو ها استفاده نمود تا رانندگان به اشتباه خودرو خود را در مسیر تردد و یا خارج از فضاهای تعیین شدن پارک ننمایند به عنوان مثال در بسیاری از پارکینگ ها مسیر تردد اتومبیل ها با رنگ روشن تری اجرا گردد و محل پارک خودروها با رنگی تیره تر اجرا شود تا ضمن راهنمایی رانندگان در خصوص محل پارک خودرو، در صورت نشت روغن و ... آلودگی در سطح کار کمتر به نظر بیاید. از سوی دیگر می توان با تغییر رنگ در کف سازی فضا های تردد عابر پیاده و یا دوچرخه و یا مسیر دسترسی به آسانسور و راه پله ها را مشخص نمود.

قابلیت خط کشی روی کفپوش اپوکسی در پارکینگ ها

پس از اتمام کف سازی فضای پارکینگ ها با کفپوش اپوکسی ، می توان به کمک رنگ اپوکسی بر روی کفپوش اجرا شده طرح ها و نقوش مختلف را اجرا و یا خط کشی نمود . از این مزیت می توان برای خط کشی و تعیین حدود و مرز پارکینگ ها ، جدا سازی پارکینگ های مجاور ، درج شماره در محل پارک ، ایجاد خطوط مرز بین مسیر تردد و محل پارک خودرو ، درج خطوط و فلش جهت راهنمایی رانندگان و تعیین جهت ومسیر صحیح تردد و مسیر خروج ودرج علائم راهنما نظیر حداکثر سرعت مجاز ، اجرای خطوط عابرپیاده و ... استفاده نمود. این امر علاوه بر افزایش ضریب ایمنی در پارکینگ سبب زیباتر شدن آن نیز می گردد.

چسبندگی و مقاومت بالا و امکان ترمیم و شستشو اپوکسی پارکینگی

کفپوش اپوکسی قابلیت اجرا بر روی سطوح مختلف از جمله سنگ، بتن ، موزائیک ، سرامیک و... را داشته و پس از اجرا با چسبندگی مناسب به سطح زیرین مقاومت بالایی در مقابل سایش و فشار و مواد شیمیایی از خود نشان می دهد ، از سوی دیگر کفپوش اپوکسی قابلیت شستشو داشته و در صورت کثیفی و یا آلوده شدن سطح به راحتی می توان کفپوش را با مواد شستشوی معمولی نظافت نمود، که در صورت استفاده صحیح و شستشوی صحیح و منظم طول عمر بالایی خواهد داشت . اما چنانچه به هر دلیل قسمتی از کفپوش تخریب گردد به آسانی می توان آن را ترمیم نمود.

ایجاد زبری و اصطکاک مناسب در روی کفپوش پارکینگ ها

با توجه به شیوه های مختلف در اجرای کفپوش اپوکسی ، می توان اصطکاک و زبری مورد نظربرای سطح را با تغییر روش اجرا و میزان مصالح و مواد به کاررفته افزایش و یا کاهش داد ، به طور کلی کفپوش اپوکسی از جهت اصطکاک و میزان صیقلی بودن سطح به 3 حالت شیشه ای (کاملاً صیقلی) – پوست پرتقالی (نیمه صیقلی) و آسفالتی (سیلیس داربا زبری بالا) اجرا می گردد که برای کف پارکینگ نوع نیمه صیقلی یا پوست پرتقالی توصیه می شود علت نامگذاری این حالت از کفپوش اپوکسی به علت ایجاد سطحی نیمه صیقلی شبیه به سطح پوست پرتقال می باشد. همچنین در خصوص سطوح شیبدار و رمپ های پارکینگ اپوکسی آسفالتی که سطحی با اصطکاک بالاتر و زبرتر می باشد توصیه می گردد.

قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگی

از دیگر مزایای کفپوش های اپوکسی می توان به قیمت پایین تر آن نسبت به برخی کفپوش های دیگرو همچنین سرعت بالای اجرای آن در محوطه های وسیع پارکینگی اشاره نمود.

کفپوش سالن های ورزشی چند منظوره

سالن های ورزشی سرپوشیده که در سطح شهرها و مجموعه های ورزشی ساخته می شوند در جهت افزایش بهره وری و استفاده بهینه در ابعادی ساخته می شوند که برای ورزشهای مختلف مورد استفاده قرارگیرند و از این رو به زمین های چند منظوره شهرت یافته اند. زمین های چند منظوره معمولاً برای ورزش هایی نظیر بسکتبال ، والیبال، فوتسال، هندبال ، بدمینتون و ... خط کشی مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از مهمترین مسائل فنی در خصوص اجرای این سالن ها انتخاب و اجرای کفپوش مناسب می باشد.
کفپوش های مختلفی برای سالن های چند منظوره مورد استفاده قرارمی گیرند که از مهمترین و پراستفاده ترین آنها می توان به کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان اشاره نمود